**У Черкаській області затримали неповнолітніх браконьєрів: збитки понад 1,3 млн грн**
Журналіст
Ганна Ткач
12.08.2025 - 20:25
551 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Обидва порушники виявилися неповнолітніми, тому інспектори викликали їх батьків на місце події. Слідчо-оперативна група вже займається встановленням обставин правопорушення, а заборонений улов, знаряддя лову, мотоцикл та човен були вилучені.
Вночі 12 серпня, інспектори водного патруля виявили двох осіб, які займалися незаконним виловом риби в Сулинському заказнику. Чоловіки перевантажували рибу до мотоцикла, інспектори виявили багато заборонених знарядь лову та свіжовиловлену рибу, серед якої були лящ, судак, окунь, сазан, карась і синець. Загальна сума завданих збитків становить понад 1 млн 350 тис. грн.
У Черкаській області інспектори виявили незаконний вилов риби в Сулинському заказнику. Двоє неповнолітніх займалися цим заняттям, і їх родичі були викликані на місце події. Улов та знаряддя лову були вилучені, а правопорушення розслідується поліцією.
Читайте також
Спорт із дітьми на 45 хвилин покращує здоров’я та роботу мозку
вчора, 14:48
81 переглянули
ООН вчетверте вносить Росію до списку ганьби через злочини проти дітей
вчора, 11:40
75 переглянули
Діти Зеленського залишаються в Україні під час війни
вчора, 10:32
86 переглянули

