У Павлограді побили 14-річну дівчину: відкрито кримінальне провадження
Журналіст
Ганна Ткач
14.12.2025 - 16:00
411 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Недавно на Дніпропетровщині розпочато кримінальне провадження через жахливий випадок катування неповнолітньої дівчини. За інформацією "Главком", група підлітків побила та принижувала 14-річну дівчину у місті Павлоград, все це зафіксовано на відео.
Прокурори вже реагують на цей випадок і розпочали кримінальне провадження за фактом катування. Зараз вони аналізують відео, що опублікували на різних сайтах, та шукають всіх зловмисників, що брали участь у цьому жахливому дійстві.
У подальшому доповідатимемо вам про події, що відбулися на території України, але зараз просто побажаємо всім здоров'я та безпеки в цей важкий час.
Читайте також
У Києві звели укриття на 600 місць у ліцеї Шевченківського району
сьогодні, 13:24
22 переглянули
Поліція Ванкувера зафіксувала різке зниження злочинності під час ЧС
сьогодні, 05:16
72 переглянули
У Резерв+ тимчасово призупинили сервіси через інвалідність
вчора, 23:48
84 переглянули
Безпечне тренування в спеку: головні правила від лікаря
вчора, 18:44
95 переглянули
Зеленський ставить ППО головним завданням дипломатії до серпня
вчора, 16:12
90 переглянули

