Сибіга у Відні: про що говорили з генсеком ОБСЄ та головою МАГАТЕ
Журналіст
Ганна Ткач
05.12.2025 - 09:00
392 переглянули
Як повідомляє МЗС: Під час міністерської зустрічі ОБСЄ у Відні, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів ряд зустрічей з колегами, де обговорювалися актуальні питання. Зокрема, важливість притягнення до відповідальності за російські злочини, ефективність роботи ОБСЄ, звільнення утримуваних співробітників та інші теми.
Також варто відзначити зустрічі міністра із представниками Казахстану, МАГАТЕ та інших країн, де обговорювалися результати засідання, двосторонні стосунки та співпраця у питаннях миру та безпеки.
Читайте також
Гондурас купує в України дрони для контролю кордонів
вчора, 22:56
73 переглянули
Трамп назвав Італію та Німеччину поганими союзниками НАТО
вчора, 16:08
85 переглянули
Журналіст, який першим написав про роман Путіна з Кабаєвою, помер у Ризі
вчора, 13:44
84 переглянули

