Загибель двох жінок у Вінниччині: причиною пожежі стало куріння
Журналіст
Ганна Ткач
13.11.2025 - 18:45
442 переглянули
Як повідомляє ДСНС: Трагедія сталася на Вінниччині через необережність під час куріння, внаслідок чого загинули дві жінки. Подія трапилася в селі Станіславчик Жмеринського району. Як тільки пожежники прибули на місце, будинок вже був повністю охоплений полум'ям.
Під час ліквідації пожежі рятувальники знайшли тіла двох жінок – 54-річної та 41-річної. Час від часу нагадується, що потрібно бути уважними та дбати про свою безпеку, бо вогонь може знищити все лише за кілька хвилин. Бережіть своє життя!
Зважайте на своє оточення і дбайте про безпеку, оскільки недбалість може призвести до трагічних наслідків. Пожежа – це серйозна небезпека, яку варто уникати будь-якими засобами.
Читайте також
Кримська платформа скликає форум для обговорення деокупації Криму
сьогодні, 09:32
36 переглянули
Адміністрація Трампа закликала OpenAI уповільнити реліз нової моделі
сьогодні, 08:04
101 переглянули
Кількість інцидентів із павербанками на борту літаків майже подвоїлася
сьогодні, 07:44
49 переглянули
Трамп змушує OpenAI обмежити доступ до нової моделі
сьогодні, 07:00
62 переглянули

