Директору шахти інкримінують ухилення від сплати 27 млн гривень ренти
Журналіст
Ганна Ткач
07.10.2025 - 20:25
689 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: На Вінниччині директор гірничовидобувного підприємства став обвинуваченим у ухиленні від сплати рентної плати. Згідно з обвинувальним актом, він організував схему, яка призвела до втрати понад 27 млн гривень до державного бюджету.
Інформацію про схему ухилення від сплати податків надали співробітники Бюро економічної безпеки України. Звинувачений директор має відповісти за умисне ухилення від сплати рентної плати в особливо великих розмірах.
Підсумок
У директора гірничовидобувного підприємства на Вінниччині виявили схему ухилення від сплати рентної плати, через що було державі втрачено понад 27 мільйонів гривень. Особі, яка винна у цьому, доведеться відповісти перед судом.
Читайте також
НБУ вимагає звільнити голову “Укрпошти” Смілянського
сьогодні, 03:01
50 переглянули
Суд арештував майно віцепрем’єра Кулеби на 5 мільйонів
сьогодні, 01:52
60 переглянули
Ексміністра транспорту Іспанії засудили до 24 років за корупцію
вчора, 17:41
77 переглянули
Конституційний Суд України поглиблює діалог з Європою
вчора, 09:32
86 переглянули
Нардеп Кузьміних не з'явився до суду через відрядження в Іспанію
вчора, 07:44
76 переглянули
Суд у Києві дав 8,5 років чоловіку за побиття до смерті пенсіонерки
вчора, 05:32
78 переглянули

