Директору шахти інкримінують ухилення від сплати 27 млн гривень ренти
Журналіст
Ганна Ткач
07.10.2025 - 20:25
691 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: На Вінниччині директор гірничовидобувного підприємства став обвинуваченим у ухиленні від сплати рентної плати. Згідно з обвинувальним актом, він організував схему, яка призвела до втрати понад 27 млн гривень до державного бюджету.
Інформацію про схему ухилення від сплати податків надали співробітники Бюро економічної безпеки України. Звинувачений директор має відповісти за умисне ухилення від сплати рентної плати в особливо великих розмірах.
Підсумок
У директора гірничовидобувного підприємства на Вінниччині виявили схему ухилення від сплати рентної плати, через що було державі втрачено понад 27 мільйонів гривень. Особі, яка винна у цьому, доведеться відповісти перед судом.
Читайте також
Антикорсуд зменшив заставу фігуранту справи Мідас до 85 мільйонів
сьогодні, 10:16
20 переглянули
Собаки кане-корсо смертельно покусали пенсіонерку: власниці обрали запобіжний захід
сьогодні, 06:56
59 переглянули
Українська блогерка мало не втекла з Канади через помилку бухгалтера
сьогодні, 06:44
57 переглянули
Російський волейболіст погрожує вбити дружину перед судом
сьогодні, 05:05
59 переглянули
НБУ вимагає звільнити голову “Укрпошти” Смілянського
сьогодні, 03:01
90 переглянули
Суд арештував майно віцепрем’єра Кулеби на 5 мільйонів
сьогодні, 01:52
80 переглянули

