Напарник-росіянин втік. Китайці розповіли, як потрапили в полон
Журналіст
Ганна Ткач
14.04.2025 - 20:30
504 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Двоє громадян Китаю розповіли про своє полонення українським військовим. Ван Гуанцзюнь розповів про хімічну зброю російської армії, якою вони скористалися під час обстрілу. Китаєць також похвалив українського командира за допомогу. Водночас, Чжан Ренбо розповів, як потрапив у полон, коли йшов із росіянином на бойове завдання. Він також згадав про обстріл та поранення свого напарника. Китайці також розповіли про те, як їх лякали росіяни.
Після допиту полонені китайці розповіли про те, як опинилися на війні проти України та які функції виконували у складі російської армії.
За словами громадянина Китаю, в українському полоні його ставлення було кращим, ніж у військах РФ.
Читайте також
Російські війська 18 разів атакували Донеччину: поранено трьох людей
сьогодні, 20:44
14 переглянули
Чорне море майже відновилося за рік після підриву Каховської ГЕС
сьогодні, 20:00
32 переглянули
Чемпіонат Європи з сумо завершився масовою бійкою
сьогодні, 19:56
41 переглянули
США та Іран третій день обмінюються ударами після перемир’я
сьогодні, 19:44
46 переглянули
Данія посилює правила для українських чоловіків 23-60 років
сьогодні, 19:40
39 переглянули

