Норвегія з 26 січня скасовує карантин для всіх туристів
Журналіст
Пащенко Ірина
25.01.2022 - 16:26
1743 переглянули
Влада Норвегії прийняла рішення скасувати карантин для всіх, хто прибуває в країну з 26 січня, незалежно від статусу вакцинації та препарату, яким було зроблено щеплення від коронавірусу, повідомляє уряд країни.
По суті ці нововведення означають, що кордон Норвегії тепер відкритий для всіх мандрівників.
Які вимоги для в'їзду залишились
Зберігається вимога щодо наявності негативного ПЛР-тесту при в'їзді до Норвегії. Крім того, всі туристи, як і раніше, повинні пройти реєстрацію на порталі entrynorway.no до поїздки, а потім скласти тест на коронавірус після прибуття незалежно від статусу вакцинації.
Якщо результат дослідження буде позитивним, пасажиру доведеться дотримуватися карантину до одужання.
Читайте також
Норвегія придбала підводний апарат для картографування дна на глибині 6 км
сьогодні, 08:56
60 переглянули
Названо шість найкращих місць Європи для відпочинку у вересні
сьогодні, 03:36
75 переглянули
Голанд наблизив Норвегію до плейоф ЧС-2026 дублем у матчі з Сенегалом
сьогодні, 02:28
70 переглянули
Норвегія достроково вийшла у плейоф ЧС-2026 після перемоги над Сенегалом
вчора, 23:32
78 переглянули
Франція та Норвегія вийшли у плейоф ЧС-2026
вчора, 22:01
75 переглянули
Дубль Голанда приніс Норвегії перемогу над Сенегалом на ЧС-2026
вчора, 19:12
94 переглянули

