Норвегія з 26 січня скасовує карантин для всіх туристів
Журналист
Пащенко Ирина
25.01.2022 - 16:26
1742 просмотрели
Влада Норвегії прийняла рішення скасувати карантин для всіх, хто прибуває в країну з 26 січня, незалежно від статусу вакцинації та препарату, яким було зроблено щеплення від коронавірусу, повідомляє уряд країни.
По суті ці нововведення означають, що кордон Норвегії тепер відкритий для всіх мандрівників.
Які вимоги для в'їзду залишились
Зберігається вимога щодо наявності негативного ПЛР-тесту при в'їзді до Норвегії. Крім того, всі туристи, як і раніше, повинні пройти реєстрацію на порталі entrynorway.no до поїздки, а потім скласти тест на коронавірус після прибуття незалежно від статусу вакцинації.
Якщо результат дослідження буде позитивним, пасажиру доведеться дотримуватися карантину до одужання.
Читайте также
Норвегия купила подводный дрон для съемки рельефа на шестикилометровой глубине
сегодня, 08:56
44 просмотрели
Куда поехать в Европе в сентябре: 6 направлений, которые советуют эксперты
сегодня, 03:36
73 просмотрели
Дубль Холанна приближает Норвегию к плей-офф ЧМ-2026: победа над Сенегалом
сегодня, 02:28
70 просмотрели
Сборная Норвегии досрочно обеспечила себе место в плей-офф ЧМ-2026, одолев Сенегал
вчера, 23:32
76 просмотрели
Сборные Франции и Норвегии обеспечили себе место в плей-офф чемпионата мира 2026 года
вчера, 22:01
75 просмотрели
Холанд забивает два гола, а Норвегия обыгрывает Сенегал 3-2 в групповом этапе чемпионата мира 2026 года
вчера, 19:15
93 просмотрели

