Нові загрози на ЗАЕС
Журналіст
Пащенко Ірина
22.05.2023 - 14:26
3457 переглянули
Від початку війни на ЗАЕС постійно відбуваються диверсії чи станцію обстрілюють. Станом на 22 травня ЗАЕС перейшла в режим блекауту.
Основна причина блекауту у втраті зовнішнього живлення. Саме тому автоматично були ввімкнені генератори. Вони можуть працювати та забезпечувати станцію, але не більше 10 днів. Далі ситуація буде надзвичайно важкою.
Якщо живлення не поновиться, станція стане аварійною та події далі не принесуть нічого хорошого. Така загроза надзвичайна і не тільки для України, але й для всього світу.
Читайте також
Бійка в Раді старійшин Єревана через вибори
сьогодні, 10:08
14 переглянули
Заслужений артист Росії стрибнув з мосту в Москві та травмувався
сьогодні, 09:20
33 переглянули
Український актор створив бренд одягу для військових з протезами
сьогодні, 09:13
40 переглянули
Росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки на Херсонщині
сьогодні, 08:44
47 переглянули
Путін заявив про відсутність передумов для переговорів з Україною
сьогодні, 08:24
41 переглянули

