НВК ОВК почала поставки 80-футових фітингових платформ

Науково-виробнича корпорація «Об'єднана Вагонна Компанія» (Холдинг) лідер інноваційного вагонобудування на просторі «колії 1520». Залізничний холдинг є інтегрованим провайдером у сфері виробництва, транспортних послуг та оперативного лізингу, інжинірингу та сервісного обслуговування вантажних вагонів нового покоління.

До складу залізничного холдингу НВК «Об'єднана Вагонна Компанія» входять «Тихвинський вагонобудівний завод», «ТихвинХимМаш», «ТихвинСпецМаш», НВЦ «Пружина», транспортна компанія UNICON 1520 і об'єднані під брендом RAIL1520 лізингові компанії, а також вагоноремонтне підприємство ТСЗ «Титран-Експрес». За науково-дослідну роботу холдингу відповідає «Всесоюзний науково-дослідний центр транспортних технологій».

НВК «Об'єднана Вагонна Компанія» направила першу партію великовагових вагонів-платформ нового покоління для перевезення контейнерів на адресу міжнародного провайдера послуг у сфері логістики. Платформа може одночасно перевозити два контейнери масою брутто до 36 т кожен. Загальний обсяг поставок складе 84 вагона зі строком відвантаження в I півріччі 2018-го.

Платформа серійної моделі 13-6903 на візку з осьовим навантаженням 25 мс призначена для перевезення легких і великотоннажних універсальних, спеціалізованих та рефрижераторних контейнерів і контейнер-цистерн для безпечних вантажів. Платформа обладнана відкидними і стаціонарними фитинговыми упорами посиленої конструкції для розміщення контейнерів в різних комбінаціях. Вагон успішно пройшов втомні і ресурсні випробування і є єдиною на ринку моделлю довжиною 80 футів, має дозвіл одночасно перевозити два контейнери масою брутто до 36 т кожний, що в поєднанні з підвищеною (на 5,5 т) вантажопідйомністю вагона до 74,5 т дозволяє завантажувати на платформу додатково до 11 т вантажу. Таким чином, у 82 вагонах ОВК можливi контейнерні перевезення того же обсягу вантажу, що і на 100 типових платформах. Це істотно скорочує реквізит парк рухомого складу при збереженні обсягів перевезень.

Термін служби платформи ОВК становить 32 роки, міжремонтний пробіг до першого деповського ремонту збільшено до 800 тис. км (або 8 років) проти 210 тис. км (або 3 років) у аналогів на ринку.

Платформа – розробка Всесоюзного науково-дослідного центру транспортних технологій – сертифікована в 2017 році та поставлено на виробництво Тихвинського вагонобудівного заводу. Компанія входить у залізничний холдинг НВК ОВК.