Росіяни знищили Херсонську ТЕЦ: без тепла залишилися понад 40 тисяч людей
Журналіст
Ганна Ткач
04.12.2025 - 20:00
356 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Російські силовики знову обстрілюють Херсонську ТЕЦ, яка є важливим джерелом тепла для міста. Після останнього нападу станція практично зруйнована, і серед співробітників є поранені.
Ця атака на цивільний об'єкт, виконує наглядні функції для населення, є прямим актом тероризму. Росіяни використовують різноманітні види зброї, включаючи дрони та артилерію, щоб завдати шкоди тепловій електростанції і загрожувати життям тисяч мешканців міста.
У зв'язку з цим було припинено роботу ТЕЦ, і тепло залишилося без 470 будинків, де живуть понад 40,5 тисяч абонентів.
Читайте також
Росія вдарила по Кривому Рогу та Одещині: є загиблі
сьогодні, 16:17
67 переглянули
Кияни отримали 190 млн грн допомоги за зруйноване житло
сьогодні, 11:48
66 переглянули
Кривий Ріг 24 червня оголосив день жалоби через удар РФ
сьогодні, 10:37
70 переглянули
Ракетний удар по Кривому Рогу: троє загиблих, понад 20 поранених
сьогодні, 04:52
78 переглянули

