Росіяни завдали повторного удару по Одесі: рятувальники вижили в укритті
Журналіст
Ганна Ткач
04.12.2025 - 11:00
758 переглянули
Як повідомляє ДСНС: У ніч на сьогодні, російські війська вдруге напали на місце, де вже раніше відбулася атака на пожежну техніку безпілотної літальної апаратури. Дякуючи тому, що рятувальники знаходилися у безпеці в укритті, вдалося уникнути людських жертв.
В результаті цієї атаки пошкоджена пожежна техніка підрозділу ДСНС, що ускладнить їхню роботу та можливість швидкого реагування на надзвичайні ситуації.
У результаті атаки на пожежну техніку в Одесі пошкоджено одиниці обладнання підрозділу ДСНС. Щасливо, вдалося уникнути людських жертв завдяки тому, що рятувальники перебували в безпеці.
Читайте також
Атака дрона на пляж в Одесі: загинула 26-річна дівчина
сьогодні, 14:01
14 переглянули
Путін доручив уряду мінімізувати наслідки атак ЗСУ
сьогодні, 11:44
50 переглянули
Кривий Ріг 24 червня оголосив день жалоби через удар РФ
сьогодні, 10:37
50 переглянули
Путін вперше озвучив позицію після атаки 180 дронів на Москву
сьогодні, 07:32
61 переглянули

