Одесит став чемпіоном світу з риболовного спорту

Чемпіон світу з риболовного спорту

Український рибалка виборов перше місце на чемпіонаті світу з коропової ловлі

З 4 по 7 вересня відбувся 24-й чемпіонат світу з коропової ловлі (carpfishing) у Хорватії. Одесит Владислав Суздальцев став переможцем цього змагання, виборовши перше місце.

Україну представляла найкраща збірна команда спортсменів, які виявилися найкращими на чемпіонаті та Кубку України 2024 року.

Збірна команда України посіла п'яте загальнокомандне місце, але у особистому заліку Ігор Пацера та Владислав Суздальцев посіли перше місце, випередивши збірні команди Англії та Угорщини.

Українські спортсмени зловили найбільшу рибу на змаганнях, яка мала вагу 14 кг 370 грамів. Відносно загальної кількості риби, вони також набрали найбільше серед усіх команд.