У Тернополі скасували новорічну ялинку через ракетну атаку РФ
Журналіст
Ганна Ткач
23.11.2025 - 18:00
679 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Свято новорічної ялинки на Театральному майдані Тернополя цього року скасовано. Міський голова Сергій Надал пояснив це тим, що після трагедії 19 листопада, коли загинули майже 40 тернополян, встановлення ялинки не буде відповідати духу часу.
Натомість, на Театральному майдані буде встановлена різдвяна шопка, яка символізуватиме відродження нації. Це рішення прийнято після російської агресії, яка призвела до смерті 34 людей, з яких шестеро - діти, та поранення майже сотні осіб.
Завдяки рятувальникам вдалося врятувати життя 39 дорослим та семеро дітям, а розбирання завалів на місці влучання ракети в будинки завершилося ввечері 22 листопада.
Читайте також
Міністр спорту назвав число загиблих атлетів через війну
сьогодні, 03:28
60 переглянули
Українці знову змінюють дату Івана Купала
вчора, 20:36
96 переглянули
Кіт Урбан привітав Ніколь Кідман після розлучення
вчора, 16:32
87 переглянули
23 червня в Україні відзначають День державної служби
вчора, 16:13
98 переглянули
Зеленський у роковини Другої світової закликав посилити тиск на Росію
22.06.2026 - 22:52
97 переглянули

