Окупанти підозріло швидко відступають з ЗАЕС
Журналіст
Пащенко Ірина
30.06.2023 - 15:05
5379 переглянули
За даними розвідки, росіяни значно зменшили кількість своїх солдатів на території ЗАЕС. Першими станцію покинули співробітники “росатому”. Вони й керували діями росіян на станції.
Далі рекомендації стосовно евакуації надали українським співробітникам. Вони також мали деякі домовленості з російською стороною. Їм дали строк до 5 липня, щоб виїхати. Їм порадили виїхати хоча б до Криму.
Окупанти покидають не тільки ЗАЕС, але й Енергодар. Їх кількість зменшується, хоч і поступово. Стає менше й військових патрулів. Додатково всім, хто залишився на станції дали точні рекомендації, що робити в разі “будь-якої аварії”. Вони обов'язково мають звинувачувати українську сторону.
Читайте також
Бійка в Раді старійшин Єревана через вибори
сьогодні, 10:08
14 переглянули
Заслужений артист Росії стрибнув з мосту в Москві та травмувався
сьогодні, 09:20
33 переглянули
Український актор створив бренд одягу для військових з протезами
сьогодні, 09:13
41 переглянули
Росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки на Херсонщині
сьогодні, 08:44
48 переглянули
Путін заявив про відсутність передумов для переговорів з Україною
сьогодні, 08:24
41 переглянули

