Окупанти ловлять чоловіків на вулицях
Журналіст
Пащенко Ірина
03.10.2022 - 11:11
3513 переглянули
Після незаконного приєднання деяких територій України, окупаційні війська почали також без законних причин мобілізувати українців. Подібна ситуація відбувається і в Мелітополі.
Окупанти, як розповідає місцеве населення, ловлять чоловіків на вулиці. Вік чи фізична форма українців їм не цікава. Чоловіків одразу просять пройти до комендатури, де їх ставлять на облік.
Окупантів не зупиняє, що у громадян українські паспорти. Після незаконного референдуму вони автоматично вважають їх росіянами, які мають вмирати за цілі Путіна.
Читайте також
Спів російською після вторгнення — це дно, заявив фронтмен Bahroma
сьогодні, 07:04
18 переглянули
Україна та ЄС запускають нове партнерство на 60 мільйонів євро
сьогодні, 06:52
22 переглянули
Режим НС в Криму після ударів ЗСУ: дефіцит пального та проблеми з логістикою
сьогодні, 06:48
24 переглянули
Колишній продюсер ABC News загинув на фронті від удару дрона РФ
сьогодні, 06:36
29 переглянули
НАТО попередило про можливу провокацію Росії проти Балтії чи Польщі
сьогодні, 06:24
38 переглянули

