Російські солдати масово лягають у шпиталі: партизани розповіли про причину
Журналіст
Ганна Ткач
11.12.2025 - 06:00
375 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Російські військовослужбовці активно використовують хворобу, щоб уникнути участі в бойових діях. За останніми звітами від агентів "Атеш", кількість "захворювань" різко зросла перед можливим перекиданням військ на Покровський напрямок.
Солдати масово лягають у госпіталі, використовуючи будь-які можливі приводи, щоб уникнути ротації. Ситуація ускладнюється із-за того, що війська не можуть ефективно ротуватися та евакуювати поранених через утруднену логістику на Покровсько-Мирноградській агломерації.
Російська Федерація зосередила значну кількість військ біля Покровська, що свідчить про намір прорвати українську оборону та окупувати Донецьку область.
Читайте також
ГУР розкрило реальну чисельність армії Білорусі
вчора, 23:16
78 переглянули

