Олег Тягнибок на Запоріжжі звернувся до мами: Я повернусь після Перемоги
Журналіст
Ганна Ткач
22.08.2025 - 10:30
794 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Олег Тягнибок привітав свою маму з ювілеєм у зворушливому повідомленні, опублікованому під час його перебування на Запорізькому напрямку. Політик виявив сум і надію на зустріч з матір'ю за обідом удома, як у "старі часи", і на спільні рибальські поїздки.
У кінці своєї вітальної заяви він висловив певність у майбутній перемозі України та обіцяв надолужити все вдалину після повернення вдома. Олег Тягнибок також згадав про поширення сарани на території Запорізької області та поранення його сина на фронті, який на даний момент евакуювали.
У всіх своїх виявах Олег Тягнибок показує свою співчутливість та віру в перемогу країни, виражаючи надію на яскраве майбутнє.
Читайте також
Російські безпілотники атакували Одещину: загинула жінка
сьогодні, 03:48
9 переглянули
Збірна Грузії оголосила склад на матчі з Україною та Іспанією
сьогодні, 03:45
12 переглянули
Міністр спорту назвав число загиблих атлетів через війну
сьогодні, 03:28
22 переглянули
НБУ вимагає звільнити голову “Укрпошти” Смілянського
сьогодні, 03:01
35 переглянули
Дизайнерка BEVZA Світлана Бевза вперше показала сина та назвала його ім'я
сьогодні, 02:52
31 переглянули

