Олег Винник вийшов на зв'язок?
Журналіст
Пащенко Ірина
18.04.2023 - 13:53
4249 переглянули
Після початку війни Олег Винник зник з “радарів”. Вже в середині минулого року його адвокат заявив, мовляв, співак тяжко хворий, донатить та лікуватись має за кордоном.
Вперше за час війни він з'явився у себе в соціальних мережах. Він не робив дописів, а навпаки “зачистив” старі публікації.

Першим він видалив звернення до білорусів та росіян. В цьому дописі він закликав закінчити війну. Причина, чому ця публікація видалена, невідома.
Винник видалив й привітання з минулим Великоднем, та й всього на сторінці в Instagram залишилось всього 4 публікації стосовно війни. Прихильникам залишається гадати, чому співак так себе поводить.
Читайте також
Зеленський ставить ППО головним завданням дипломатії до серпня
сьогодні, 16:12
21 переглянули
Зеленський назвав ключовий графік для України до серпня
сьогодні, 15:20
41 переглянули
Храм Олександра Невського у Києві перейшов до ПЦУ
сьогодні, 15:16
34 переглянули
Україна запускає програму підтримки культури «Тисячовесна»
сьогодні, 14:20
50 переглянули
США вперше дали згоду на ліцензії для виробництва ППО в Україні
сьогодні, 14:08
48 переглянули
Україна вшановує держслужбовців в умовах війни
сьогодні, 13:00
62 переглянули

