Оновлення даних у «Резерв+». Міноборони звернулося до військових

Оновлення даних у «Резерв+». Міноборони звернулося до військових

Чинним військовослужбовцям не потрібно встановлювати застосунок "Резерв+".

Про це повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в інтерв'ю Radio NV.

Як пояснив Лазуткін, встановлення військовослужбовцями "Резерв+" призвело до перевантаження системи.

"Дуже багато військовослужбовців вирішило, що це їх теж стосується. Деякі командири батальйонів, навіть до нас доходила інформація, наказували: 'Так, всі встановіть собі "Резерв+". І були певні проблеми через це," - наголосив він.

Речник Міноборони наголошує, для військовослужбовців скоро планують запустити застосунок "Армія+". За словами Лазуткіна, там будуть всі опції, які потрібні вже чинним військовослужбовцям.

Застосунок "Резерв+" авторизували 150 тис. людей

Станом на ранок суботи, 18 травня, після запуску "Резерв+" щонайменше 150 тис. людей авторизувалися у застосунку. Міністерство оборони України зазначило, що застосунок захищений від DDOS-атак та намагань ворога його зламати, тому функція авторизації може працювати не у всіх одночасно.

Відповідно до нового закону про мобілізацію, який набув чинності 18 травня, після оновлення облікових даних військовозобов'язаний за місцем проживання може отримати направлення на військово-лікарську комісію, яку необхідно буде пройти.

Повноцінна версія "Резерв+" з'явиться вже на початку літа

Як повідомлялося, повноцінна версія "Резерв+" з'явиться вже на початку літа. У застосунку з'явиться електронний військовий квиток. Речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін пояснив, що електронний військовий квиток можна буде показувати правоохоронцям у разі вимоги.

До слова, під час оновлення облікових даних через застосунок "Резерв+" деякі військовозобов'язані отримали повідомлення про те, що вони мають статус "у розшуку". Міноборони запустило можливість надсилати запити до технічної підтримки щодо таких ситуацій.

Читайте також: