Прорив пульпи на шахті: як рятувальники 14 діб працювали на глибині 410 метрів
Журналіст
Ганна Ткач
04.12.2025 - 14:00
504 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Україна знову встрягнулася у смутну новину про трагедію на шахті. Цього разу через прорив пульпи загинули двоє гірників на глибині майже 500 метрів. Рятувальники виконували героїчну роботу, ускладнену великим обсягом пульпи та неблагоприятними умовами. Операція тривала 14 днів і вимагала великих зусиль від усіх причетних.
Аварія сталася на Інгульському держпідприємстві, коли прорвалася гідрозакладка та затопило горизонт, де працювали гірники компанії «Світекс». Ця трагедія ще раз нагадує про небезпеку гірничої промисловості та наголошує на важливості безпеки на роботі.
Читайте також
Зеленський ввів у дію рішення РНБО про 26% ВВП на оборону у 2027 році
сьогодні, 14:08
44 переглянули
Європу накрила аномальна спека з червоним рівнем небезпеки
сьогодні, 08:25
55 переглянули
СБУ завдала ударів по двох нафтозаводах в Уфі та нафтобазі у РФ
сьогодні, 06:08
63 переглянули
ШІ Mythos від Anthropic нібито зламала системи АНБ за години
сьогодні, 03:56
69 переглянули
Киянам екстрено вимикають світло 25 червня
сьогодні, 03:16
75 переглянули
На Дністрі за добу зникли четверо людей, серед них троє дітей
вчора, 20:16
84 переглянули

