Атаки на Одещину: як оператори відновлюють зв'язок після ударів
Журналіст
Ганна Ткач
15.12.2025 - 20:03
334 переглянули
Як повідомляє Федоров: На Одещині триває обстріл міст ворогом, і зв'язок залишається проблемою. Оператори мобільного зв'язку, такі як Vodafone, Київстар і lifecell, працюють цілодобово, щоб відновити мережі якомога швидше. Після нападу їхні бригади оперативно перейшли на роботу 24/7, тримаючи зв'язок на акумуляторах і генераторах. Зараз доступність мережі в Одесі вже становить 60%, завдяки зусиллям інженерів і команд операторів.
Крім цього, введено додаткові термінали Starlink для забезпечення інтернетом нових пунктів незламності. Велике спасибі усім, хто бере участь у цьому процесі відновлення зв'язку на Одещині!
Читайте також
Російський обстріл на Херсонщині вбив фахівця з розмінування NPA
сьогодні, 09:48
52 переглянули
30-річна киянка та її мати померли після обстрілу РФ 2 червня
сьогодні, 07:52
67 переглянули
Уражено найбільший центр космічного зв'язку РФ у Дубні
сьогодні, 06:32
65 переглянули
251 бій за добу: Сили оборони відбили масований наступ РФ
вчора, 23:52
72 переглянули
Кремлівська структура планувала зламати пошукові системи та ШІ
вчора, 22:04
83 переглянули
У Балаклії після удару РФ загинула людина
вчора, 22:01
93 переглянули

