Пентагон оголосив план витіснення Китаю з Панамського каналу
Журналіст
Ганна Ткач
09.04.2025 - 00:25
868 переглянули
Як повідомляє hvylya.net:
Міністр оборони США Піт Гегсет оголосив про збільшення військової присутності США в регіоні Панамського каналу, щоб протидіяти впливу Китаю. Він також наголосив на роль Панами як стратегічного партнера у цій справі. Гегсет зазначив, що американські військові кораблі вже розпочали активні дії в районі, а також похвалив рішення президента Панами вийти з ініціативи "Один пояс, один шлях". Міністр підкреслив, що США разом з Панамою збережуть канал у безпеці та доступності для всіх країн.
Президент Панами вже раніше оголосив про вихід країни з ініціативи "Один пояс, один шлях" після переговорів з держсекретарем США Марко Рубіо.
Читайте також
Росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки на Херсонщині
сьогодні, 08:44
26 переглянули
Путін заявив про відсутність передумов для переговорів з Україною
сьогодні, 08:24
28 переглянули
Росія намагається зірвати вступ України до ЄС через інформаційні атаки
сьогодні, 08:16
33 переглянули
Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ
сьогодні, 08:05
40 переглянули

