Переваги та особливості універсального пульта дистанційного керування

Усім відомо, наскільки зручний і простий у використанні пульт дистанційного керування: телевізор можна перемикати з будь-якої точки кімнати скільки завгодно раз.  У цього невеликого пристрою є тільки один недолік - він часто втрачається або ламається, а якщо в будинку або квартирі кілька телевізорів, їх пульти між собою змішуються, плутаються і викликають труднощі. Кращим рішенням у такому випадку буде придбати в інтернет-магазині Remote універсальний пульт дистанційного керування.

Найважливішим плюсом цього невеликого пристрою те, що він підходить для всіх моделей телевізорів. Запрограмувати і налаштувати його можна самостійно, хоча продавці-консультанти зазвичай пропонують цю послугу в місцях продажів. Головне, знати коди свого домашнього електронного пристрою і вписати їх за допомогою керованої панелі.

Зрозуміти, навіщо потрібен універсальний пульт дистанційного керування можна тільки тоді, коли зламався або загубився звичний апарат перемикання телевізора, адже знайти такий же або інший, до даної моделі може бути проблематично.

До переваг універсального пульту дистанційного керування можна віднести:

  • підходить під всі моделі ТВ;
  • легко і швидко налаштовується;
  • може бути замінений наступним пультом;
  • різноманіття кольорів та форм.

Такий пульт керується програмою, яка здатна знайти сигнал будь-якого телевізора, на відміну від моделі, призначеної тільки для одного конкретного ТВ. Вбудована база, яка містить в собі коди будь-яких телевізорів, дозволяє управляти кожним з них після встановлення каналів. При цьому користувачеві навіть не потрібна інструкція, послідовність роботи проста і зрозуміла.

Щоб налаштувати універсальний пульт дистанційного керування, потрібно (усі дії виконуються при включеному телевізорі):

  1. На пульті необхідно затиснути і утримувати кнопку Set (або Setup). Тримати її потрібно до тих пір, поки червоний індикатор не горітиме постійно.
  2. Після цього натискати кнопку регулювання гучності, поки червоний індикатор буде блимати, а пульт підбирати коди до ТВ.
  3. Поява на екрані шкали гучності буде свідчити про те, що процес підбору коду завершився вдало.
  4. Після цього знову потрібно натиснути кнопку Set для запам'ятовування пристроєм виставлених налаштувань.

Отже, незважаючи на те, що послідовність дій для настройки досить проста, до кожного пульта дистанційного керування, придбаному в спеціалізованому магазині, повинна додаватися інструкція. З її допомогою можна спробувати ще кілька методів настройки, один з яких дасть кращий результат для подальшої комфортної роботи пристроїв.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

123