Перший учасник Генератора звʼязку: як працює ініціатива Мінцифри
Журналіст
Ганна Ткач
27.11.2025 - 13:03
484 переглянули
Як повідомляє Мінцифра: У цій новині розповідається про першого учасника, який долучився до ініціативи Мінцифри "Генератор зв'язку". Житель прифронтового міста встановив базову станцію з власним генератором, щоб забезпечити незалежну роботу зв'язку навіть під час відключень електроенергії.
Костянтин швидко долучився до проєкту, залишивши заявку на гарячій лінії, і за кілька днів команда Київстар вже підключила його до мережі. Чоловік вважає, що важливо допомагати спільноті, особливо на прифронтових територіях.
Що може бути важливіше за можливість підтримати спільноту? Я вважаю, що цей проєкт дійсно необхідний для нас, мешканців прифронтових міст
Участь громадян у таких ініціативах є дуже важливою для підтримки зв'язку на важливих для нашої країни територіях і для стабільності їхнього функціонування.
Читайте також
НОК України вшановує загиблих спортсменів грошовою допомогою
вчора, 08:16
86 переглянули
Ексголовком НАТО Каволі назвав війну в Україні патовою
21.06.2026 - 13:00
181 переглянули
Україна готує аналог плану Маршалла для післявоєнного розвитку
19.06.2026 - 11:44
184 переглянули
Дружина глави МЗС передала школам генератори на 88 кВт
18.06.2026 - 23:56
176 переглянули
З Херсонщини повернули 13 дітей за ініціативою Bring Kids Back UA
18.06.2026 - 22:20
128 переглянули

