Петиція про заборону російськомовних сайтів набрала 25 тисяч голосів: що далі
Як повідомляє glavcom.ua: Українська петиція за заборону російськомовних версій українських сайтів набрала необхідну кількість голосів. За її автором, російськомовні версії не тільки зайва, але й становлять загрозу інформаційній безпеці України.
Петиція передбачає заборону створення та функціонування сайтів з російськомовним інтерфейсом, а також передбачає відповідальність для тих, хто порушує цю норму. Про це має розглянути уряд країни. Також була виразлена критика ідеї "мовних патрулів" та статистика використання російської мови в школах, яка показала серйозне зниження використання української мови.
Нова уповноважена із захисту державної мови Олена Івановська також застерегла від нав'язання російського контенту українським користувачам на міжнародних платформах як питання інформаційної безпеки.
Читайте також

