Під Харковом кішку вбили та повісили на воротах церкви - соцмережі
Журналіст
Пащенко Ірина
22.12.2021 - 08:22
1857 переглянули
Зоозахисники стверджують, що у Чугуївському районі діють живодери, і Мальва не перша їхня жертва.
У селищі Чкалівське Чугуївського району Харківської області невідомі вбили безпритульну кішку та повісили її тіло на воротах церкви. Про це у вівторок, 21 грудня, повідомили волонтери в Instagram.
"Це кішечка трилапка, її добили! Ми знайшли їй перетримку, але пізно, її по-звірячому вбили і демонстративно повісили на воротах церкви", - йдеться у повідомленні.
За словами зоозахисників, їм невідомо, хто вчинив таке з твариною.
При цьому волонтери стверджують, що у вказаному районі такий випадок не перший.
"Там живодери, і вони вбивають! Мальву вже вбито, а рудому відрубали хвіст і зламали ребра! Але рудий ще живий", - повідомили вони.
Читайте також
Заслужений артист Росії стрибнув з мосту в Москві та травмувався
сьогодні, 09:20
64 переглянули
Хлопчик застряг ногою в річці під Києвом: рятувальники ДСНС звільнили дитину
сьогодні, 08:08
76 переглянули
Лавров матюкнувся та переплутав ЛНР з Лаосом на Генасамблеї ООН
сьогодні, 03:12
77 переглянули
У Києві прокатний велосипед опинився на даху зупинки
сьогодні, 01:32
71 переглянули

