Під Харковом кішку вбили та повісили на воротах церкви - соцмережі
Журналист
Пащенко Ирина
22.12.2021 - 08:22
1856 просмотрели
Зоозахисники стверджують, що у Чугуївському районі діють живодери, і Мальва не перша їхня жертва.
У селищі Чкалівське Чугуївського району Харківської області невідомі вбили безпритульну кішку та повісили її тіло на воротах церкви. Про це у вівторок, 21 грудня, повідомили волонтери в Instagram.
"Це кішечка трилапка, її добили! Ми знайшли їй перетримку, але пізно, її по-звірячому вбили і демонстративно повісили на воротах церкви", - йдеться у повідомленні.
За словами зоозахисників, їм невідомо, хто вчинив таке з твариною.
При цьому волонтери стверджують, що у вказаному районі такий випадок не перший.
"Там живодери, і вони вбивають! Мальву вже вбито, а рудому відрубали хвіст і зламали ребра! Але рудий ще живий", - повідомили вони.
Читайте также
Известный российский артист прыгнул с моста в Москве и получил травмы
сегодня, 09:20
55 просмотрели
В Киевской области спасатели вызволили шестилетнего мальчика, чья нога застряла в речной конструкции
сегодня, 08:08
70 просмотрели
Лавров перепутал ЛНР с Лаосом и выругался на заседании Генассамблеи ООН
сегодня, 03:12
77 просмотрели
В Киеве арендный велосипед водрузили на крышу остановки
сегодня, 01:32
70 просмотрели

