Плагіат у мережі

Ми живемо в світі цифрових технологій і комп'ютерної грамотності. Наші плани на день залежать від новинної стрічки фейсбук, а соціальний статус - від кількості підписників в інстаграмі. В таких умовах власникам сайтів доводиться шукати способи привернення уваги до свого ресурсу. Інструментом для цього є створення унікального контенту. Копірайтери знають: чим якісніше контент, тим більше шансів потрапити на перші сторінки пошукових систем, і тим вище ризик того, що він буде вкрадений. Тому, щоб уникнути подібної ситуації варто озброїться кваліфікованою юридичною допомогою на сайті http://consulting-ukr.com/yurydychni-poslugy/.

На сьогоднішній день копіюють все, починаючи від домену, закінчуючи дизайном сайту і його текстовим наповненням. Тому радимо  ознайомитися з нижче наведеними твердженнями.

По-перше, важливо знати, що використання контенту Інтернет-сайту без прямого дозволу його власника може бути розцінено як порушення авторського права.

По-друге, захист сайту поширюється на всі його елементи: назву, ім'я домену, дизайн, контент.

По-третє, некомерційне використання чужих об'єктів інтелектуальної власності теж карається.

Якщо з Вашим сайтом сталася така прикрість, то для отримання компенсації автору досить довести факт порушення його права. Коли провина доведена, то сума компенсації може варіюватися від 10 до 50 000 мінімальних заробітних плат. При цьому кількаразове використання чужого контенту карається як окреме правопорушення.

Таким чином, кваліфіковані юридичні знання завжди допоможуть у вирішенні будь-якого питання, навіть надскладного. Просто необхідно вчасно звернутися за допомогою до професіоналів.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

3