Чому Мішель пішла від Потапа?
Журналіст
Пащенко Ірина
15.11.2022 - 12:00
6182 переглянули
Мішель Андраде довгий час співпрацювала з продюсерським центром Потапа, та нещодавно припинила спільну роботу. У своєму останньому інтерв'ю Мішель розповіла, що сталося між артистами.
Мішель хоче самостійно будувати кар'єру, та ніяких скандалів між продюсером та співачкою не сталося. Рішення далося дівчині складно, та війна дозволила вирішити всі внутрішні конфлікти.
Співачка також зізналася, що ні разу не пошкодувала про припинення контракту. Дівчина наразі проживає у Польщі, та разом з друзями винаймає квартиру. Вже у кінці листопада артистка обіцяє випустити міні-альбом, який створила без допомоги Потапа.
Читайте також
Росія вдарила по Кривому Рогу та Одещині: є загиблі
сьогодні, 16:17
23 переглянули
Зеленський утворив нову військову адміністрацію на Запоріжжі
сьогодні, 16:04
24 переглянули
Російський губернатор вилучив згадку про удари ЗСУ по НПЗ із допису про дефіцит бензину
сьогодні, 16:01
25 переглянули
Зеленський поставив ультиматум дипломатам через графік ППО
сьогодні, 15:36
33 переглянули
Зеленський назвав ключовий графік для України до серпня
сьогодні, 15:20
41 переглянули

