Чому Мішель пішла від Потапа?
Журналіст
Пащенко Ірина
15.11.2022 - 12:00
6179 переглянули
Мішель Андраде довгий час співпрацювала з продюсерським центром Потапа, та нещодавно припинила спільну роботу. У своєму останньому інтерв'ю Мішель розповіла, що сталося між артистами.
Мішель хоче самостійно будувати кар'єру, та ніяких скандалів між продюсером та співачкою не сталося. Рішення далося дівчині складно, та війна дозволила вирішити всі внутрішні конфлікти.
Співачка також зізналася, що ні разу не пошкодувала про припинення контракту. Дівчина наразі проживає у Польщі, та разом з друзями винаймає квартиру. Вже у кінці листопада артистка обіцяє випустити міні-альбом, який створила без допомоги Потапа.
Читайте також
Україна та Польща готують меморандум про спільного ворога Росію
сьогодні, 14:12
26 переглянули
Пікалов розповів, чому з Кварталу пішли Кравець, Спонару та Тріо різні
Точка зору
сьогодні, 13:50
42 переглянули
Патрульна поліція показала відео роботи після ракетного удару по Кривому Рогу
сьогодні, 13:32
33 переглянули
ЗСУ завдали удару по заводу ракетних компонентів у Воронежі
сьогодні, 13:28
34 переглянули
ДТЕК оприлюднив план енергетичного переходу України
сьогодні, 12:48
45 переглянули

