Поїла городину та газон: Запоріжжя окупувала сарана
Журналіст
Ганна Ткач
12.07.2025 - 00:10
700 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У Кушугумській громаді на Запоріжжі місцеві мешканці хвилюються через велику кількість сарани. Подія вразила Ігора, який вперше за 20 років проживання тут стикнувся з таким явищем. Сарана знищує рослини на ділянці, що підтверджує Ігор, вказавши, що вона особливо полюбляє траву та овочі. Місцеві мешканці стурбовані та вважають, що єдиним способом врятувати городину є масова обробка від сарани.
Втішно, що в селищній раді стверджують, що ситуація з сараною перебуває під контролем: комахи тимчасово виходять з очерету через спеку, але після зниження температури повертаються до водосховища. Таким чином, проблема має тимчасовий характер і не є критичною.
Читайте також
Спека до +36°C накриє Україну з 29 червня
сьогодні, 09:28
60 переглянули
На Київщину насуваються грози, град та шквали 15-20 м/с
сьогодні, 02:01
79 переглянули
Франція стала епіцентром смертельної спеки: 18 загиблих
вчора, 20:44
76 переглянули
Грози та град 23 червня накриють більшість областей України
вчора, 19:36
78 переглянули
Київ накриє гроза з градом: оголошено жовтий рівень небезпеки
вчора, 06:52
97 переглянули
Укргідрометцентр оголосив штормове попередження через грози та град
вчора, 03:48
107 переглянули

