Виїзд 100 тисяч чоловіків з України: The Telegraph спростували
Інформація, що опублікував The Telegraph про виїзд 100 тисяч молодих людей із України до Польщі за останні два місяці, не відповідає дійсності. Польська прикордонна служба зазначила, що ці дані не враховують осіб, які повертаються назад в Україну, а також те, що одна людина може кілька разів перетинати кордон. Про це повідомляє Главком з посиланням на BBC.
Речник польської прикордонної служби Анжей Южвяк повідомив, що протягом двох місяців було проведено понад 98 500 перевірок громадян України чоловічої статі віком 18-22 років, які в'їжджали до Польщі. З них більше як половина цих осіб виїхала з Польщі, але точно назвати кількість непросто через особливості обліку.
Варто зауважити, що статистика може бути викривленою через те, що дані не враховують людей, які тимчасово перебувають за кордоном або планують повернутися назад. Тож недивно, що кількість виїжджаючих та повертаючихся із Польщі не збігається майже удвічі.
Читайте також

