Польський рибалка впіймав сома-гіганта
Журналіст
Ганна Ткач
14.06.2025 - 22:15
703 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Для самого Міхала цей улов став найбільшим у його рибальській кар'єрі на батьківщині, в Польщі. Незважаючи на значущість улову, рибалка прийняв свідоме рішення і випустив сома назад у його природне середовище існування. Хоча сом став особистим рекордом Міхала в Польщі, він має ще більші досягнення під час риболовлі за кордоном.
Днями польський рибалка Міхал Челковський став автором неймовірного улову на річці Одра. Йому вдалося витягти з води величезного сома завдовжки 252 см. Хоча ця водойма відома своїми багатими рибними ресурсами, такі трофейні екземпляри тут трапляються вкрай рідко. За оцінками, сом такого розміру може мати вік понад 50 років і важити близько 100 кг.
Польський рибалка Міхал Челковський встановив новий рекорд з уловом сома на річці Одра, піймавши екземпляр завдовжки 252 см. Він вирішив випустити рибу назад у річку, де сом може продовжувати своє існування вільно. Міхал пишається своїм досягненням, але залишається скромним, зазначаючи, що йому ще є куди піти, щоб покращувати свої рибальські вміння.
Читайте також
Українець за один день підкорив усі шість найвищих вершин Карпат
сьогодні, 11:46
10 переглянули
Прикордонники збили російський дрон на рекордній висоті 6858 метрів
вчора, 13:25
100 переглянули
Італія обмежує відвідування фонтану Треві через рекордний наплив туристів
29.07.2026 - 20:56
277 переглянули
Трейлер «Месників» побив рекорд Disney за 24 години
23.07.2026 - 17:52
248 переглянули

