Найпопулярніше зараз

Порт Чорноморськ готує концесію терміналів на 75 днів

Порт Чорноморськ - концесія терміналів на 75 днів
Чорноморський порт розпочинає підготовку до передачі терміналів в концесію на три місяці. Фото: Міністерство інфраструктури

Конкурентний діалог у порту Чорноморськ

Як повідомляє Міністерство інфраструктури: ⚓ Стартував етап конкурентного діалогу в межах концесійного конкурсу щодо терміналів у порту Чорноморськ. Цей етап триватиме 75 днів, протягом яких учасники матимуть можливість детально опрацювати пропозиції та надати свої зауваження. Усі учасники вже підписали угоди про нерозголошення (NDA), що дозволило їм отримати доступ до необхідних матеріалів для вивчення проєкту.

Після завершення етапу конкурентного діалогу конкурсна комісія разом із радниками ЄБРР та IFC опрацює пропозиції учасників і підготує фінальні умови концесії. Олексій Кулеба зазначив:

"Конкурентний діалог - це ключовий етап реалізації проєкту. Протягом 75 днів ми разом з ринком опрацьовуємо оптимальну модель концесії: держава надає базові умови, а інвестори - свій професійний зворотний зв’язок і пропозиції. Це дозволяє сформувати збалансований, життєздатний договір, який враховує інтереси держави, громади та бізнесу." Олексій Кулеба

Важливість конкурсу

Конкурс на концесію терміналів у порту Чорноморськ є важливим кроком у залученні інвестицій та модернізації інфраструктури портового господарства України. Участь міжнародних фінансових установ, таких як ЄБРР та IFC, свідчить про високу важливість цього проєкту на міжнародній арені. Успішне завершення етапу конкурентного діалогу може стати основою для подальшого розвитку портової інфраструктури та покращення економічної ситуації в регіоні.

Читайте також

Реклама