Потап знову відмітився
Журналіст
Пащенко Ірина
28.11.2022 - 08:32
4476 переглянули
З початку війни на Потапа вилилось багато хейту. То він виїхав з країни начебто до війни та по стану здоров'я, то він повернувся, та стверджує, що його не беруть в лави ЗСУ.
Вже 26 грудня Потап потрапив в нову халепу. Співак виклав фото на Майдані з написом стосовно Голодомору.
Сьогодні ми згадуємо жертв Голодомору... Яка багатостраждальна земля, які неймовірні й незламні у нас люди…
Здавалось у написі не було поганого сенсу, та українцям він не сподобався. Вони не розуміють, чому чоловіки які сидять у тилу так багато кричать про патріотизм.
Земляки, ймовірно, досі не можуть пробачити того факту, що Потап у свій час втік з України.
Читайте також
Україна та Польща готують меморандум про спільного ворога Росію
сьогодні, 14:12
26 переглянули
Пікалов розповів, чому з Кварталу пішли Кравець, Спонару та Тріо різні
Точка зору
сьогодні, 13:50
42 переглянули
Патрульна поліція показала відео роботи після ракетного удару по Кривому Рогу
сьогодні, 13:32
33 переглянули
ЗСУ завдали удару по заводу ракетних компонентів у Воронежі
сьогодні, 13:28
34 переглянули
ДТЕК оприлюднив план енергетичного переходу України
сьогодні, 12:48
45 переглянули

