Ультрас Омонії з прапорами РФ провокували Динамо: деталі скандалу
Журналіст
Ганна Ткач
28.11.2025 - 14:00
422 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Вболівальники клубу "Омонія" під час матчу із "Динамо" у Лізі Конференції влаштували провокацію, піднімаючи прапори Російської Федерації та СРСР на своєму секторі. Уболівальники також демонстрували атрибутику, характерну для цього клубу - футболки з літерою "Z" та банери із зображенням Че Гевари. Нагадаємо, що "Динамо" програло у цьому матчі.
Під час зустрічі гравці "Динамо" мали ініціативу, але не змогли забити гол. На 34-й хвилині "Омонія" відкрила рахунок з пенальті, а пізніше забила ще один гол у другому таймі. "Динамо" програло з рахунком 0:2. У турнірній таблиці команда знаходиться на 27-му місці і готується до наступного матчу з "Фіорентиною".
Голи: Семедо, 34, Неофіту, 59.
Читайте також
Дженнаро Гаттузо очолив римський Лаціо
сьогодні, 08:21
38 переглянули
ЛНЗ підписав трьох екс-гравців Руха перед матчами з Гентом
сьогодні, 04:44
68 переглянули
Матч Франція – Ірак затримали на дві години через негоду у Філадельфії
сьогодні, 00:36
76 переглянули
Норвегія достроково вийшла у плейоф ЧС-2026 після перемоги над Сенегалом
вчора, 23:32
73 переглянули
Франція та Норвегія вийшли у плейоф ЧС-2026
вчора, 22:01
71 переглянули
Алжир здобув вольову перемогу над Йорданією у другому турі ЧС-2026
вчора, 21:00
75 переглянули

