Зеленський призначив нових керівників СБУ у двох областях: хто отримав посади
Президент України Володимир Зеленський підписав укази про призначення керівників управління Служби безпеки України у двох областях. Про це повідомляє "Главком" з посилання на Офіс президента.
Відповідно до указу №588/2025 Семенюка Костянтина Івановича призначено начальником Управління Служби безпеки України в Полтавській області.
Указом №587/2025 призначено Козлова Тараса Леонідовича начальником Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.
Закон про удосконалення діяльності СБУ
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань діяльності Служби безпеки України та підвищення її ефективності у зв’язку з участю у відсічі і стримуванні збройної агресії проти України".
До слова, 16 липня Верховна Рада збільшила чисельність СБУ, а також її бойового підрозділу.
Доповідь голови Служби безпеки України Василя Малюка. Передусім про військовий компонент, спеціальні операції та далекобійні дії воїнів Служби безпеки України. Вдячний за влучність. Деталі публічними не робимо, але ворог відчуває наслідки наших дій.
Український президент Володимир Зеленський затвердив нові керівництва управлінь СБУ у Полтавській та Кіровоградській областях. Також було прийнято закон про удосконалення діяльності Служби безпеки, спрямований на підвищення її ефективності в умовах загострення ситуації на сході країни.
Читайте також

