Російські війська прорвалися в Грабовське на Сумщині: тривають бої
Журналіст
Ганна Ткач
21.12.2025 - 15:00
316 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Російські війська вторглися до селища Грабовське у Сумській області. У селищі тривають бої, і наші військові зараз ведуть оборону, намагаючись відбити напад ворога. Українські захисники відчайдушно борються за свою землю, докладаючи всі зусилля, щоб вигнати окупантів. Поки що вдалося утримати їх від сусіднього селища Рясне, не дивлячись на розповсюдження фейкових інформаційних повідомлень.
Просуваються далі на внутрішні селища
З початком вторгнення, російські війська швидко продромилися до Грабовського, при цьому зазнавши втрат і депортуючи місцевих жителів до Росії. Тепер ворожі війська рухаються далі до Рясного та Високого. У Рясному уже розпочали евакуацію цивільного населення, щоб уберегти його від можливих негараздів.
Читайте також
Генштаб ЗСУ відзвітував про 221 бойове зіткнення за добу
вчора, 22:48
70 переглянули
Вибухи на Арабатській Стрілці та в Криму: Сили оборони атакують ворожі цілі
вчора, 19:33
69 переглянули
США залучають автогігантів до виробництва ракет через виснаження запасів
вчора, 17:48
82 переглянули

