Російські війська прорвалися в Грабовське на Сумщині: триває бої
Журналист
Анна Ткач
21.12.2025 - 15:10
318 просмотрели
Как сообщает glavcom.ua: Російські війська вторглися до селища Грабовське у Сумській області. У селищі тривають бої, і наші військові зараз ведуть оборону, намагаючись відбити напад ворога. Українські захисники відчайдушно борються за свою землю, докладаючи всі зусилля, щоб вигнати окупантів. Поки що вдалося утримати їх від сусіднього селища Рясне, не дивлячись на розповсюдження фейкових інформаційних повідомлень.
Просуваються далі на внутрішні селища
З початком вторгнення, російські війська швидко продромилися до Грабовського, при цьому зазнавши втрат і депортуючи місцевих жителів до Росії. Тепер ворожі війська рухаються далі до Рясного та Високого. У Рясному уже розпочали евакуацію цивільного населення, щоб уберегти його від можливих негараздів.
Читайте также
Делегацию Украины на форуме в Гданьске возглавит Свириденко
сегодня, 05:21
44 просмотрели
Генштаб ВСУ сообщил: за сутки произошла 221 боевая стычка
вчера, 22:48
70 просмотрели
Ночные удары по Крыму и Арабатской стрелке: украинские силы поражают вражеские объекты
вчера, 19:33
69 просмотрели
Из-за истощения арсеналов США привлекают автопроизводителей к выпуску ракет
вчера, 17:48
82 просмотрели

