Російські війська прорвалися в Грабовське на Сумщині: триває бої
Журналист
Анна Ткач
21.12.2025 - 15:10
319 просмотрели
Как сообщает glavcom.ua: Російські війська вторглися до селища Грабовське у Сумській області. У селищі тривають бої, і наші військові зараз ведуть оборону, намагаючись відбити напад ворога. Українські захисники відчайдушно борються за свою землю, докладаючи всі зусилля, щоб вигнати окупантів. Поки що вдалося утримати їх від сусіднього селища Рясне, не дивлячись на розповсюдження фейкових інформаційних повідомлень.
Просуваються далі на внутрішні селища
З початком вторгнення, російські війська швидко продромилися до Грабовського, при цьому зазнавши втрат і депортуючи місцевих жителів до Росії. Тепер ворожі війська рухаються далі до Рясного та Високого. У Рясному уже розпочали евакуацію цивільного населення, щоб уберегти його від можливих негараздів.
Читайте также
220 миллионов гривен дополнительно направлено на нужды украинских защитников
сегодня, 12:20
6 просмотрели
Глава оборонного ведомства ЕС назвал ВПК Украины самым передовым в мире
сегодня, 12:08
10 просмотрели
Харьков могут защитить сетками от дронов: окончательное слово за Советом обороны
сегодня, 10:45
47 просмотрели
Делегацию Украины на форуме в Гданьске возглавит Свириденко
сегодня, 05:21
69 просмотрели
Генштаб ВСУ сообщил: за сутки произошла 221 боевая стычка
вчера, 22:48
79 просмотрели
Ночные удары по Крыму и Арабатской стрелке: украинские силы поражают вражеские объекты
вчера, 19:33
81 просмотрели

