Притула: “Оголошую про свій вихід з партії “Голос”

Екс-кандидат у народні депутати і екс-кандидат на посаду міського голови Києва від партії “Голос” Сергій Притула заявив, що перестав бути членом цієї партії.

Відповідну заяву 7 червня Сергій Притула опублікував на своїй сторінці у Фейсбук, пише INKORR.com

“Оголошую про свій вихід з партії “Голос”, – заявив Сергій Притула.

Притула пояснив: вийшов із “Голосу”, бо вважає, що нинішнє керівництво партії відійшло від принципів, на яких два роки тому створювався “Голос”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  З'явився текст закону Зеленського про олігархів: хто потрапить до Реєстру

“Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення. Я до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. Але діалогу не вийшло і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд “Голосу” у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні “верхи” не чують “низів”, і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд “Голосу” по всій Україні. Обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва. І, на мою думку, єдино правильним рішенням є максимально дистанціюватись від цього керівництва. А нам, друзі, своє робить!” – заявив Притула.

Він підкреслив, що припиняє членство в партії "Голос", але політичну діяльність продовжить.

"І, надалі, супутників по тернистих шляхах української політики я обиратиму обачніше. Про свої наступні плани у політичній царині я, в обов’язковому порядку, повідомлю на своїх офіційних ресурсах!" - пообіцяв Сергій Притула

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

314