Тема дня:

З "Голосу" можуть вийти щонайменше 10 нардепів

Народний депутат фракції "Голос" Ярослав Юрчишин повідомив, що щонайменше десять парламентарів розглядають варіант виходу з партії та фракції, пояснюючи це узурпацією та зловживанням влади з боку керівництва політсили.

Юрчишин в коментарі "Українській правді", пише INKORR.com

Серед тих, хто бере активну участь в обговоренні – нардепи Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталя Піпа, Ольга Стефанішина, Олександра Устинова, Володимир Цабаль, Андрій Шараскін, Ярослав Юрчишин.

Сам Юрчишин очікує, що охочих буде більше.

Нардеп наголошує, що партія вичерпала себе як політичний механізм, а дії керівництва вказують на узурпацію та зловживання владою.

Юрчишин розповів, що керівництво партії почало виключати "неугодних". Наприклад, посад позбавили голів обласних осередків Дніпропетровської, Херсонської та Чернівецької областей, які були одними з перших, хто вимагав зміни статуту "Голосу". За словами Юрчишина, на їхнє місце призначили технічних кандидатів, серед яких – помічник глави партії Кіри Рудик.

Наразі ці парламентарі систематично проводять збори й розглядають різні варіанти реагування, серед яких і можливий вихід.

Нагадуємо, нещодавно Сергій Притула заявив про вихіх з "Голосу"

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!