Росія масовано атакувала Одесу дронами: виникли пожежі, пошкоджено історичні пам'ятки
Журналіст
Ганна Ткач
24.07.2025 - 04:30
701 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Також загорілась покрівля двоповерхового будинку, торговельні павільйони та автозаправочна станція. Пожежа виникла на ринку "Привоз". Олег Кіпер також повідомив про пошкодження пам'яток архітектури в історичному центрі Одеси, який є об'єктом охорони ЮНЕСКО.
У ніч на 24 липня ворог наніс масований удар ударними безпілотниками по Одесі. Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер. За його словами, в результаті ворожого обстрілу в місті виникло декілька пожеж. Одна з житлових багатоповерхівок зайнялась на двох поверхах.
Усі служби розпочали ліквідацію наслідків атаки. Інформація про постраждалих уточнюється. Нагадаємо, що російський ворог вже атакував Одесу у попередні дати, завдаючи шкоди цивільній інфраструктурі та людям.
Події, що відбулись в Одесі, свідчать про серйозні наслідки масованої атаки ударними безпілотниками. Ворожі дії призвели до пожеж, пошкодження житлових будівель та історичних пам'яток, що вимагатиме великих зусиль для відновлення міста.
Читайте також
Російська атака на Київ забрала життя однієї людини та поранила двох
сьогодні, 07:28
21 переглянули
Зеленський терміново просить у Трампа Patriot через нестачу ракет
вчора, 16:29
118 переглянули

