Росіян поселили біля військової бази в Єгипті: море під забороною, а за прогулянку до пляжу – стріляють
Журналіст
Ганна Ткач
18.07.2025 - 03:00
2099 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Російські туристи, які приїхали на відпочинок до Єгипту, отримали несподіваний сюрприз. Вони були поселені в готелі біля військової бази, про що їх не попередив жоден туроператор. Замість морського виду, вони мають можливість спостерігати за життям єгипетських військових, а щоранку почувають гул пострілів від навчань на полігоні.
У той же час, в Афганістані зростає популярність туризму навіть серед іноземних відвідувачів. Уряд країни вкладає зусилля у розвиток цієї галузі, щоб залучати більше туристів та забезпечувати економічне зростання. Така стратегія дозволяє країні додатково залучати і розподіляти кошти серед населення.
Читайте також
Зеленський утворив нову військову адміністрацію на Запоріжжі
сьогодні, 16:04
62 переглянули
Туристичний автобус перекинувся на Хмельниччині: 54 пасажири в салоні
сьогодні, 13:24
62 переглянули
Іспанський регіон Ла-Ріоха став альтернативою переповненим туристам
сьогодні, 13:04
61 переглянули
Український актор створив бренд одягу для військових з протезами
сьогодні, 09:13
81 переглянули
Названо шість найкращих місць Європи для відпочинку у вересні
сьогодні, 03:36
86 переглянули
У Єгипті знайшли нові елементи стародавнього храму в оазі Бахарія
вчора, 13:08
98 переглянули

