Росіяни почали діяти обережніше після збиття Су-30 - ВМСУ
Журналіст
Ганна Ткач
07.05.2025 - 14:10
549 переглянули
Реакція росіян на збиття літаків над Чорним морем
Як повідомляє hvylya.net: За словами речника ВМС ЗСУ Дмитра Плетенчука, після того, як українські силовики збили два російські винищувачі Су-30 ракетами з морських платформ Magura-7, росіяни стали діяти обережніше. Зазвичай, у подібних ситуаціях вони "завмирають і починають розмірковувати, як жити далі", - зазначив він.
Останні збиття російських літаків позначили початок нового етапу розвитку подій в Азовсько-Чорноморському регіоні. Тепер росіяни вже не мають домінування над повітряним простором, що створює для них серйозні труднощі у патрулюванні акваторії Чорного моря.
Читайте також
Трамп порадив Зеленському бути сміливішим із Москвою
сьогодні, 08:01
71 переглянули
Росія вдарила по Запоріжжю та Сумщині, США вимагають угоди з Україною
вчора, 19:28
90 переглянули
Вибухи у Воронежі: безпілотники атакували завод та низку регіонів РФ
22.06.2026 - 21:56
89 переглянули
Ціни на нафту стрімко зросли через заяву Трампа про удари по Ірану
22.06.2026 - 11:36
150 переглянули
США тиснуть на Іран через ядерну зброю заради змін на Близькому Сході
22.06.2026 - 09:08
127 переглянули

