Росіяни почали діяти обережніше після збиття Су-30 - ВМСУ
Журналист
Анна Ткач
07.05.2025 - 14:10
548 просмотрели
Реакція росіян на збиття літаків над Чорним морем
Как сообщает hvylya.net: За словами речника ВМС ЗСУ Дмитра Плетенчука, після того, як українські силовики збили два російські винищувачі Су-30 ракетами з морських платформ Magura-7, росіяни стали діяти обережніше. Зазвичай, у подібних ситуаціях вони 'завмирають і починають розмірковувати, як жити далі', - зазначив він.
Останні збиття російських літаків позначили початок нового етапу розвитку подій в Азовсько-Чорноморському регіоні. Тепер росіяни вже не мають домінування над повітряним простором, що створює для них серйозні труднощі у патрулюванні акваторії Чорного моря.
Читайте также
Трамп призвал Зеленского к более решительным действиям в отношениях с Москвой
сегодня, 08:01
65 просмотрели
Удары по Запорожью и Сумщине: Вашингтон настаивает на переговорах Киева и Москвы
вчера, 19:28
89 просмотрели
Налет дронов на Воронеж: удар по заводу и серия атак на российские регионы
22.06.2026 - 21:56
89 просмотрели
Рынок нефти взлетел после угроз Трампа в адрес Ирана: новый виток напряженности
22.06.2026 - 11:36
148 просмотрели
Вашингтон давит на Тегеран по ядерной программе, стремясь перекроить ближневосточный ландшафт
22.06.2026 - 09:08
126 просмотрели
Экс-президент Украины вернул польскую награду в ответ на лишение ордена Зеленского
21.06.2026 - 12:32
136 просмотрели

