Російський дрон атакував працівників ТЕС: троє загиблих у Миколаївці
Атаки на цивільні об'єкти в Україні
Як повідомляє Главком: Російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль у Миколаївці Донецької області, внаслідок чого загинули троє працівників Слов'янської ТЕС. Також відомо про ще одну людину, яка отримала поранення внаслідок цієї атаки. Рятувальники оперативно ліквідували загоряння автомобіля, що виникло в результаті удару.
Вночі проти 17 лютого російські терористи здійснили атаку на Одесу, внаслідок якої було пошкоджено об'єкти інфраструктури та цивільні будівлі. Відомо про двох постраждалих в Одесі. Російська армія також завдала ударів по енергетичній інфраструктурі цього міста.
Крім того, російські окупанти атакували Дніпро балістичними ракетами. Через ці напади загинула жінка на Сумщині, рятувальники деблокували її тіло з-під завалів зруйнованого будинку. Наразі тривають рятувальні та ремонтні роботи в багатьох регіонах країни.
Коментарі представників влади
Перший заступник міністра енергетики України Артем Некрасов прокоментував подію: "Вранці російський БпЛА атакував автомобіль з працівниками Слов'янської ТЕС. На жаль, троє з них загинули. Це чергове нагадування, якою високою є ціна світла та тепла в наших оселях. Щирі співчуття усім, хто втратив рідних та близьких!"
Президент Володимир Зеленський зазначив, що "комбінований удар був спеціально прорахований, щоб якомога більше пошкодити енергетику".
Ці події підкреслюють зростаючу напругу в Україні, де атаки на цивільні об'єкти та інфраструктуру стали звичним явищем у контексті триваючого конфлікту. Вони також вказують на те, як важливою є енергетична інфраструктура для підтримки життєдіяльності населення, а також на серйозні наслідки, які можуть бути спричинені такими атаками для мирних громадян. В умовах війни, кожна втрата життя викликає глибокий резонанс і підкреслює потребу в безпеці як для працівників енергетичного сектору, так і для всього населення країни.
Читайте також

