Росія втрачає гроші на своєму газу
Журналіст
Пащенко Ірина
16.02.2024 - 09:00
2550 переглянули
Через втрату грошей на продажі газу Росія знову починає свій шантаж. На днях стало відомо, що прокачування газу газопроводом Ямал-Європа в точці Мальнов у Німеччині майже закінчилось. Наразі показники майже нульові.
Важливо розуміти, що мова йде про білоруську ГТС. Саме так Кремль починає новий шантаж Європи. Причина всьому бажання Росії, щоб всі виплати відбувались в рублях, чого європейські країни роботи не хочуть.
Наразі таке питання все ще залишається відкритим. Особливо гостро воно стоїть на фоні подій з контрнаступом України та справжньою панікою з цього приводу у Путіна.
Читайте також
Ексначальник штабу Антитерористичного центру СБУ отримав довічне за держзраду
сьогодні, 15:12
44 переглянули
Розвідка зафіксувала кризу з пальним у Криму та підготовку Білорусі до агресії
сьогодні, 13:44
57 переглянули
Росія пропонує карати іноземців за дії проти її інтересів
сьогодні, 13:24
52 переглянули
Трамп і Путін не уклали жодних угод щодо України в Анкориджі
сьогодні, 11:44
58 переглянули
ВМС спростували відступ РФ з Кінбурнської коси та назвали її зоною боїв
сьогодні, 10:16
66 переглянули

