Росіяни готуються до підвищення тарифів на комунальні платежі
Журналіст
Пащенко Ірина
16.02.2024 - 15:00
2975 переглянули
Вже найближчою зимою росіяни відчують на собі всі "переваги" війни. Їм піднімуть тарифи на газ майже на 20%. Така міра необхідна, щоб відновити бюджет "Газпрому".
Таке підвищення тарифів рекордне за останнє десятиліття. Тільки так вдасться наповнити бюджет найбільшої компанії Росії, адже вона втратила майже третю частинну звичного виторгу. Головним чином через втрату на європейському ринку.
Перші зміни в платіжках росіяни побачать у липні 2024 року. Тоді тарифи збільшаться на 11%, а з 2025 року на всі 8,2%.
Читайте також
Ексначальник штабу Антитерористичного центру СБУ отримав довічне за держзраду
сьогодні, 15:12
44 переглянули
Розвідка зафіксувала кризу з пальним у Криму та підготовку Білорусі до агресії
сьогодні, 13:44
57 переглянули
Росія пропонує карати іноземців за дії проти її інтересів
сьогодні, 13:24
52 переглянули
Трамп і Путін не уклали жодних угод щодо України в Анкориджі
сьогодні, 11:44
58 переглянули
ВМС спростували відступ РФ з Кінбурнської коси та назвали її зоною боїв
сьогодні, 10:16
66 переглянули

