Росіяни спалюють тіла своїх побратимів?
Журналіст
Пащенко Ірина
25.11.2022 - 08:58
3554 переглянули
Російська армія вже показала світу, наскільки ницою вона може бути. Нові подробиці дій окупантів тільки посилюють таку думку, та з кожним разом знову шокують. Стало відомо, що ймовірно вони спалюють тіла своїх мертвих побратимів, та складають їх на сміттєзвалищі.
Місцеві жителі Херсонщини повідомляють, що самі бачили, як росіяни палили тіла мертвих солдат. Вантажівкою, ймовірно, окупанти привозили мішки з тілами, які чи залишалися серед сміття, чи спалювалися.
Під час “спалювання” тіл в повітрі стояв їдкий дим та запах смаженого м'яса.
Читайте також
Колишній продюсер ABC News загинув на фронті від удару дрона РФ
сьогодні, 06:36
14 переглянули
ДТЕК та GE Vernova побудують нову газотурбінну станцію на 650 МВт
сьогодні, 06:04
27 переглянули
Київ знімає захист із пам’ятників попри пошкодження від обстрілів
сьогодні, 05:44
37 переглянули
Ватикан вступає у суперечку з адміністрацією Трампа
сьогодні, 05:40
33 переглянули
Зеленський пропустив Ukraine Recovery Conference у Польщі
сьогодні, 05:16
38 переглянули

