Розкрадали кошти на поховання воїнів: викрито посадовців Одеської міськради
Журналіст
Ганна Ткач
18.06.2025 - 16:30
468 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У Одесі виявили схему розкрадання бюджетних коштів, які мали йти на поховання воїнів, які загинули в боротьбі за Україну. Згідно з розслідуванням, зловмисники виходили з завищеними цінами, а потім ділили між собою незаконно нагромаджені кошти.
“Злочинний механізм полягав у тому, що учасники оборудки укладали договори за завищеними цінами, а отриману ‘різницю’ розподіляли між собою”, - зазначили у розслідуванні.
За результатами експертизи встановлено, що зловмисники вивели понад половину виділених на пам'ятники коштів в Одесі. Правоохоронці надали підозру організаторам та учасникам схеми та вирішують, які запобіжні заходи застосувати.
Це не перший випадок корупції в українській армії - раніше викрито схему з закупівлі військової техніки, де незаконно вигравала та отримувала контракти певна компанія.
Читайте також
Керівники трьох комунальних підприємств Києва розтратили 6 млн грн
сьогодні, 03:32
26 переглянули
ВАКС засекретив вирок ексзаступнику Авакова
сьогодні, 03:12
32 переглянули
Зеленський підписав закон про єдину декларацію для суддів
вчора, 15:52
77 переглянули

